Text Me!

3.15.5

4.8

6

Ücretsiz metin mesajları gönderin

226.9k

Bu uygulamayı oyla

Text Me! tamamen ücretsiz metin mesajları göndermenizi ve video konferans ve VOIP aramalar yapmanızı sağlayan Android cihazlar için bir iletişim aracıdır. Tek ihtiyacınız olan şey bir internet bağlantısı ve arkadaşınızın da Text Me! kullanıyor olmasıdır.

Text Me! ile diğer benzer servisler arasındaki ana fark bu uygulama gerçek aramalar yapmak ve gerçek metin mesajları atmak için kredi kazanmak üzere cihazınızdaki reklamları görmenizi sağlar. Yani sevdiklerinizle tek bir kuruş harcamadan her zaman iletişim halinde olursunuz.

Bununla beraber Text Me! genel cep telefonu kullanıcılarının olmasını beklediği birçok özelliği de içerir. Grup sohbetleri yapabilir, fotoğraflar ve videolar gönderip alabilir, Facebook gibi sosyal ağları kullanarak arkadaşlar bulabilirsiniz. Bir anlık mesajlaşma servisinden beklediğiniz her şey buradadır.

Text Me! her zaman arkadaşlarınız ve kişilerinizle iletişimde bulunabileceğiniz mobil cihazlar için bir anlık mesajlaşma istemcisidir. Metin mesajları, sesli aramalar, video konferans.. Aradığınız her şey burada.
Gereksinimler

Android 2.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

X